Press Contacts

Kontakti

Kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću kompanije Canon Europe

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Sarah Vloothuis

E-adresa: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Rosie Harries

E-adresa: Rosie.Harries@canon-europe.com


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Caroline Nicholls (potrošački)

E-adresa: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (profesionalni)

E-adresa: jack.low@canon-europe.com

Lokalni medijski kontakti

Canon Austria

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-adresa: Birgit.Stark@canon.at


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-adresa: Birgit.Stark@canon.at


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-adresa: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-adresa: f.vandenbempt@canon.be


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-adresa: steve.haentjens@canon.be


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-adresa: f.vandenbempt@canon.be

Canon Czech Republic

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-adresa: jitka.stedronova@canon.cz


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-adresa: jitka.stedronova@canon.cz


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-adresa: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni, kompanijski i korisnički poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-adresa: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-adresa: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

VAŽNO:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Zu –,,,,, Scanner für den

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Agencija Ranieri

E-Mail: canon[at]faktor3.de


Anfragen zu Business – Lösungen/,, softver, rešenja za radni proces

Canon Ansperechpartner: Katarina Lazar

E-pošta: katharina.lazar@canon.de


Medizinischen

Stefan Pekn

Canon Medical Systems Europe

E-pošta: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zem Corporate Men – Unternehmenskmunicija

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-pošta: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

Kontakt za upite od strane medija:

Kontakt za odnose sa javnošću

Kontakt: Viktória Oláh

E-adresa: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Kontakt za upite od strane medija:

E-adresa: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (tražite da razgovarate sa članom tima za odnose sa javnošću)

Canon Italy

Kontakt za upite od strane medija:

Korisnički, kompanijski i korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-adresa: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-adresa: M.van.der.Made@canon.nl


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-adresa: m.van.der.made@canon.nl


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-adresa: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-adresa: siw.holmgren@canon.no


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-adresa: siw.holmgren@canon.no


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-adresa: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-adresa: joanna.stankiewicz@canon.pl


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-adresa: katarzyna.kluza@canon.pl


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-adresa: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-adresa: ana.cristina@canon.pt


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-adresa: ana.cristina@canon.pt


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-adresa: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-adresa: dana.pelin@canon.ro


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-adresa: dana.pelin@canon.ro


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-adresa: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni, kompanijski i korisnički poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-adresa: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-adresa: tomas.fec@canon.sk


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-adresa: tomas.fec@canon.sk


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-adresa: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni, kompanijski i korisnički poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-adresa: pr@canon.co.za

Canon Spain

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-adresa: e_martel@canon.es


Poslovna rešenja – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-adresa: e_martel@canon.es


Korisnički proizvodi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-adresa: M_moya@canon.es

Canon Sweden

Kontakt za upite od strane medija:

Kontakti:

Kontakt: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-pošta: linn.kryss@canon.se


PR B2B kontakt: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-pošta: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-adresa: presse@canon.ch


B2B PR

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-adresa: presse@canon.ch


B2C PR

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-adresa: presse@canon.ch

Canon Turkey

Kontakt za upite od strane medija:

Korporativni poslovi – kontakt-informacije odeljenja za odnose sa javnošću

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-adresa: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Kontakt za upite od strane medija:


E-adresa: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000 (tražite da razgovarate sa članom tima za odnose sa javnošću)


Možda će vas takođe interesovati